  • CSTNE20M0VH3C000R0
CSTNE20M0VH3C000R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTNE20M0VH3C000R0
HK JDW NO:
535-CSTNE20M0VH3C000R0
Description:
Quantity:
In Stock : 22072
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CSTNE20M0VH3C000R0
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
    Ceramic
  • Additional Feature
    TR, 7 INCH
  • Capacitance
    15pF
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±0.13%