  • CSTNE11M0G520000R0
CSTNE11M0G520000R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTNE11M0G520000R0
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-CSTNE11M0G520000R0
Package:
3-SMD, Non-Standard
Description:
Quantity:
In Stock : 6392
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSTNE11M0G520000R0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    CERALOCK® CSTNE
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ceramic
  • Additional Feature
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Capacitance
    10pF
  • Frequency
    11MHz
  • Frequency Stability
    ±0.2%