  • CSTCE14M7V53Z-R0
CSTCE14M7V53Z-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCE14M7V53Z-R0
HK JDW NO:
535-CSTCE14M7V53Z-R0
Datasheet:
CSTCE14M7V53Z-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCE14M7V53Z-R0
  • Surface Mount
    YES
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    14.74MHz
  • Physical Dimension
    L3.2XB1.3XH1.0 (mm)/L0.126XB0.051XH0.039 (inch)
  • Operating Frequency
    14.7MHz
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.5%
  • Height
    0.031 0.79mm