  • CSRN2512JTR500
CSRN2512JTR500
advertisement
Manufacturer No:
CSRN2512JTR500
HK JDW NO:
762-CSRN2512JTR500
Datasheet:
CSRN2512JTR500
Step5Bar-code shipping tag
CSRN2512JTR500
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.250Lx0.124W 6.35mmx3.15mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    500mOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Rated Power Dissipation (P)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm