  • CSI-RSFE-300-UFFR
CSI-RSFE-300-UFFR
advertisement
Manufacturer No:
CSI-RSFE-300-UFFR
HK JDW NO:
473-CSI-RSFE-300-UFFR
Package:
Datasheet:
CSI-RSFE-300-UFFR
Description:
CBL ASSY RP-SMA-UMCC 11.811"
Step5Bar-code shipping tag
CSI-RSFE-300-UFFR
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    U.FL (UMCC) to RP-SMA
  • Connector Support Type
    CABLE ASSEMBLY
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    3GHz
  • 1st Connector
    RP-SMA Female Jack, Male Pin
  • Length
    11.811 300.00mm