  • CSI-RGFE-200-UFFR-B
CSI-RGFE-200-UFFR-B
advertisement
Manufacturer No:
CSI-RGFE-200-UFFR-B
HK JDW NO:
473-CSI-RGFE-200-UFFR-B
Package:
Description:
CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"
Step5Bar-code shipping tag
CSI-RGFE-200-UFFR-B
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Published
    2017
  • Part Status
    Discontinued
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    U.FL (UMCC) to RP-SMA
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    3GHz
  • 1st Connector
    RP-SMA Female Jack, Male Pin
  • Length
    7.874 200.00mm