  • CSI-RGFE-200-UFFR
CSI-RGFE-200-UFFR
advertisement
Manufacturer No:
CSI-RGFE-200-UFFR
Manufacturer:
Linx Technologies
HK JDW NO:
473-CSI-RGFE-200-UFFR
Package:
Datasheet:
CSI-RGFE-200-UFFR
Description:
CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSI-RGFE-200-UFFR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Published
    2017
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Gray
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    U.FL (UMCC) to RP-SMA
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    3GHz
  • 1st Connector
    RP-SMA Female Jack, Male Pin
  • 2nd Connector
    U.FL (UMCC) Plug, Female Socket, Right Angle
  • Length
    7.874 200.00mm