  • CSBLA485KEC8-B0
CSBLA485KEC8-B0
advertisement
Manufacturer No:
CSBLA485KEC8-B0
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-CSBLA485KEC8-B0
Package:
Radial
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSBLA485KEC8-B0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Number of Pins
    3
  • Termination
    Through Hole
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency Stability
    3000 ppm
  • Frequency - Self Resonant
    485kHz
  • Frequency Tolerance
    0.5%
  • Height
    9mm
  • Length
    7mm
  • Width
    3.5mm