  • CSA309-24.000MABJ-UB
CSA309-24.000MABJ-UB
advertisement
Manufacturer No:
CSA309-24.000MABJ-UB
HK JDW NO:
185-CSA309-24.000MABJ-UB
Step5Bar-code shipping tag
CSA309-24.000MABJ-UB
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.118Diax0.346L 3.00mmx8.80mm
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.354 9.00mm