  • CS325S26000000EEQT
CS325S26000000EEQT
advertisement
Manufacturer No:
CS325S26000000EEQT
HK JDW NO:
185-CS325S26000000EEQT
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
CS325S26000000EEQT
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2012
  • Series
    CS325S
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm