  • CS325-28.6363MABJ-UT
CS325-28.6363MABJ-UT
advertisement
Manufacturer No:
CS325-28.6363MABJ-UT
HK JDW NO:
185-CS325-28.6363MABJ-UT
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
CS325-28.6363MABJ-UT
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CS325
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    0.003%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    MHz Crystal
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    28.6363MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    609.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm