  • CRM2010AFX-R100ELF
CRM2010AFX-R100ELF
advertisement
Manufacturer No:
CRM2010AFX-R100ELF
HK JDW NO:
103-CRM2010AFX-R100ELF
Package:
2010 (5025 Metric)
Description:
Quantity:
In Stock : 2373
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRM2010AFX-R100ELF
  • Package / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    CRM-A
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    100mOhm
  • Power Rating
    1W
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Base Part Number
    CRM2010
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm