  • CRHV2010AF100MJKTT
CRHV2010AF100MJKTT
advertisement
Manufacturer No:
CRHV2010AF100MJKTT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CRHV2010AF100MJKTT
Package:
2010
Description:
Thick Film, 100MOhm, 5%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CRHV2010AF100MJKTT
  • Package / Case
    2010
  • Weight
    33.991078mg
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100MOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    2kV
  • Power Rating
    500mW
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Height
    635μm
  • Length
    5.08mm
  • Width
    2.54mm