  • CRGP2010F15R
CRGP2010F15R
advertisement
Manufacturer No:
CRGP2010F15R
HK JDW NO:
792-CRGP2010F15R
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
CRGP2010F15R
Description:
CRGP Series, Thick Film, 15Ohm, 1.25W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 24326
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRGP2010F15R
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Package / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    CRGP
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Pulse Withstanding
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    15Ohm
  • Power (Watts)
    1.25W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm