  • CRGCQ1210J22R
CRGCQ1210J22R
advertisement
Manufacturer No:
CRGCQ1210J22R
HK JDW NO:
792-CRGCQ1210J22R
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
CRGCQ1210J22R
Description:
CRGCQ Series, Thick Film, 22Ohm, 0.5W 1/2W, ±5%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 28248
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRGCQ1210J22R
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.102W 3.10mmx2.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm