  • CRCW1218866RFKTK
CRCW1218866RFKTK
advertisement
Manufacturer No:
CRCW1218866RFKTK
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CRCW1218866RFKTK
Package:
Molded
Datasheet:
CRCW1218866RFKTK
Description:
Thick Film, 866Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CRCW1218866RFKTK
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    866Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W