  • CRCW1206332RFKEAC
CRCW1206332RFKEAC
advertisement
Manufacturer No:
CRCW1206332RFKEAC
HK JDW NO:
873-CRCW1206332RFKEAC
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
CRCW1206332RFKEAC
Description:
Quantity:
In Stock : 27115
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRCW1206332RFKEAC
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Series
    CRCW-C
  • Size / Dimension
    0.120Lx0.061W 3.05mmx1.55mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • Termination
    Wraparound
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    332Ohms
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm
  • Length
    3.2mm