  • CRCW020169R8FNED
CRCW020169R8FNED
advertisement
Manufacturer No:
CRCW020169R8FNED
HK JDW NO:
873-CRCW020169R8FNED
Datasheet:
CRCW020169R8FNED
Description:
Quantity:
In Stock : 6700
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRCW020169R8FNED
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    69.8Ohm
  • Power (Watts)
    0.05W 1/20W
  • Voltage - Rated
    30V
  • Additional Feature
    RATED AC VOLTAGE: 30V
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    30V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.05W
  • Height Seated (Max)
    0.011 0.28mm