  • CR-06JL7--270R
CR-06JL7--270R
advertisement
Manufacturer No:
CR-06JL7--270R
HK JDW NO:
858-CR-06JL7--270R
Datasheet:
CR-06JL7--270R
Description:
270Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-06JL7--270R
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    270Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Depth
    1.55mm
  • Length
    3.1mm