  • CR-06FL7--48K7
CR-06FL7--48K7
advertisement
Manufacturer No:
CR-06FL7--48K7
HK JDW NO:
858-CR-06FL7--48K7
Description:
48.7kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-06FL7--48K7
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    48.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Depth
    1.55mm
  • Length
    3.1mm