  • CR-05JL7--820K
CR-05JL7--820K
advertisement
Manufacturer No:
CR-05JL7--820K
HK JDW NO:
858-CR-05JL7--820K
Description:
820kOhm, 5%,
Quantity:
In Stock : 2934
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CR-05JL7--820K
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    820kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm