  • CR-05JL7--620K
CR-05JL7--620K
advertisement
Manufacturer No:
CR-05JL7--620K
HK JDW NO:
858-CR-05JL7--620K
Description:
620kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-05JL7--620K
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    620kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm