  • CR-05JL7---1R2
CR-05JL7---1R2
advertisement
Manufacturer No:
CR-05JL7---1R2
HK JDW NO:
858-CR-05JL7---1R2
Datasheet:
CR-05JL7---1R2
Description:
1.2Ohm, 5%,
Quantity:
In Stock : 15627
Step5Bar-code shipping tag
CR-05JL7---1R2
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    1.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm