  • CR-05FL7---8K2
CR-05FL7---8K2
advertisement
Manufacturer No:
CR-05FL7---8K2
HK JDW NO:
858-CR-05FL7---8K2
Datasheet:
CR-05FL7---8K2
Description:
8.2kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 1136
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CR-05FL7---8K2
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    8.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm