  • CR-03JL7---3R3
CR-03JL7---3R3
advertisement
Manufacturer No:
CR-03JL7---3R3
HK JDW NO:
858-CR-03JL7---3R3
Datasheet:
CR-03JL7---3R3
Step5Bar-code shipping tag
CR-03JL7---3R3
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100mW
  • Length
    1.6mm