  • CR-02FL6--301K
CR-02FL6--301K
advertisement
Manufacturer No:
CR-02FL6--301K
HK JDW NO:
858-CR-02FL6--301K
Datasheet:
CR-02FL6--301K
Description:
301kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-02FL6--301K
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    301kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    63mW
  • Length
    1mm