  • CR-02FL6--1K82
CR-02FL6--1K82
advertisement
Manufacturer No:
CR-02FL6--1K82
HK JDW NO:
858-CR-02FL6--1K82
Datasheet:
CR-02FL6--1K82
Description:
1.82kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-02FL6--1K82
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.82kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    63mW
  • Length
    1mm