  • CR-02FL6---18R
CR-02FL6---18R
advertisement
Manufacturer No:
CR-02FL6---18R
HK JDW NO:
858-CR-02FL6---18R
Description:
18Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-02FL6---18R
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    18Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    62.5mW
  • Length
    1mm