  • CQ220-25M TIN/LEAD
CQ220-25M TIN/LEAD
advertisement
Manufacturer No:
CQ220-25M TIN/LEAD
HK JDW NO:
154-CQ220-25M TIN/LEAD
Package:
Description:
TRIAC 600V 25A(RMS) 150A 3-Pin(3+Tab) TO-220