  • CPF1206B330KE1
CPF1206B330KE1
advertisement
Manufacturer No:
CPF1206B330KE1
HK JDW NO:
792-CPF1206B330KE1
Datasheet:
CPF1206B330KE1
Description:
FIXED RESISTOR CPF, Neohm Series, Thin Film, 330kOhm, 0.125W 1/8W, ±0.1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 16476
Step5Bar-code shipping tag
CPF1206B330KE1
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.120Lx0.061W 3.05mmx1.55mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    330kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    125mW
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm