  • CPCO-16000-160-SE
CPCO-16000-160-SE
advertisement
Manufacturer No:
CPCO-16000-160-SE
HK JDW NO:
16706-CPCO-16000-160-SE
Step5Bar-code shipping tag
CPCO-16000-160-SE
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 100°C
  • Voltage - Supply
    11V ~ 31V
  • Frequency
    DC ~ 40kHz
  • Output
    Ratiometric, 0V ~ 10V
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Accuracy
    1%
  • Linearity
    ±0.5%
  • Current - Sensing
    16000A