  • CPA200-4530G
CPA200-4530G
advertisement
Manufacturer No:
CPA200-4530G
Manufacturer:
Bel Power Solutions
HK JDW NO:
127-CPA200-4530G
Quantity:
In Stock : 5
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CPA200-4530G
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Compact PCI®
  • Operating Temperature
    -25°C~50°C
  • Series
    Melcher CPA (200W)
  • Size / Dimension
    6.67Lx1.60W x 5.07 H 169.5mmx40.6mmx128.7mm
  • Feature
    DC Input Capable, Hot Swappable, Load Sharing, PFC, Remote Sense
  • Part Status
    Active
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    200W
  • Number of Outputs
    4
  • Approval Agency
    cCSAus, CE, cULus, TUV
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Isolation
    1.5kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Current - Output (Max)
    20A 20A 2.5A 500mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output 2
    3.3V
  • Voltage - Output 3
    12V