  • CP0603A2650ANTR
CP0603A2650ANTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0603A2650ANTR
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CP0603A2650ANTR
Package:
0603
Datasheet:
Description:
DIRECTIONAL COUPLER
Step5Bar-code shipping tag
CP0603A2650ANTR
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    0603
    Active
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Thin Film
  • Frequency
    2.65GHz
  • Impedance
    50Ohm