  • CP0603A2442MNTR
CP0603A2442MNTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0603A2442MNTR
HK JDW NO:
66-CP0603A2442MNTR
Description:
DIRECTIONAL COUPLER
Step5Bar-code shipping tag
CP0603A2442MNTR
  • Contact Plating
    Tin
    0603
  • Number of Pins
    4
  • Published
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Thin Film
  • Construction
    COMPONENT
  • Frequency
    2.442GHz
  • Impedance
    50Ohm