  • CP0402P1441ENTR
CP0402P1441ENTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402P1441ENTR
HK JDW NO:
66-CP0402P1441ENTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402P1441ENTR
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    1.441GHz
  • Impedance
    50Ohm