  • CP0402A1747DNTR
CP0402A1747DNTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402A1747DNTR
HK JDW NO:
66-CP0402A1747DNTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402A1747DNTR
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    1.747GHz
  • Impedance
    50Ohm