  • CP0402A1747ALTR
CP0402A1747ALTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402A1747ALTR
HK JDW NO:
66-CP0402A1747ALTR
Datasheet:
CP0402A1747ALTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402A1747ALTR
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
    HYBRID
  • Depth
    580μm
  • Frequency
    1.747GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • RF/Microwave Device Type
    DIRECTIONAL COUPLER
  • Input Power-Max (CW)
    34.77dBm
  • Insertion Loss (Max)
    0.5 dB
  • Length
    1mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
3060A
3060A
3060A