  • CP0402A0942ENTR
CP0402A0942ENTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402A0942ENTR
HK JDW NO:
66-CP0402A0942ENTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402A0942ENTR
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    942MHz
  • Impedance
    50Ohm