  • CP00106K800JE663
CP00106K800JE663
advertisement
Manufacturer No:
CP00106K800JE663
HK JDW NO:
873-CP00106K800JE663
Datasheet:
CP00106K800JE663
Description:
6.8kOhms, 10W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
CP00106K800JE663
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~225°C
  • Size / Dimension
    1.890Lx0.394W 48.00mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    ±400ppm/°C
  • Resistance
    6.8kOhms
  • Max Operating Temperature
    225°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Oxide Film
  • Power (Watts)
    10W
  • Max Power Dissipation
    10W
  • Length
    48.006mm
  • Width
    10.0076mm