  • CO4305-20.000-EXT-T-TR
CO4305-20.000-EXT-T-TR
advertisement
Manufacturer No:
CO4305-20.000-EXT-T-TR
Manufacturer:
Raltron Electronics
HK JDW NO:
653-CO4305-20.000-EXT-T-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 16388
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CO4305-20.000-EXT-T-TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CO43
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS, TTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm