  • CO12100-16.000MHZ
CO12100-16.000MHZ
advertisement
Manufacturer No:
CO12100-16.000MHZ
Manufacturer:
Raltron
HK JDW NO:
653-CO12100-16.000MHZ
Package:
Datasheet:
CO12100-16.000MHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CO12100-16.000MHZ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Number of Pins
    4
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm