  • CNS020-243RF
CNS020-243RF
advertisement
Manufacturer No:
CNS020-243RF
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-CNS020-243RF
Package:
Epoxy
Datasheet:
Description:
Through Hole 243Ohm, Thin Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CNS020-243RF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Silver, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Epoxy
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    243Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Height
    6.62mm
  • Length
    8.1mm