  • CN1206K11G
CN1206K11G
advertisement
Manufacturer No:
CN1206K11G
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-CN1206K11G
Package:
Datasheet:
CN1206K11G
Description:
Var MLV 11VAC/14VDC 200A 18V 1206 SMD Bulk