  • CMS1206-900R
CMS1206-900R
advertisement
Manufacturer No:
CMS1206-900R
Manufacturer:
KOHERelec
HK JDW NO:
17961-CMS1206-900R
Package:
Datasheet:
Description:
90Ω@100MHz -40℃~+125℃ 0.3Ω 50V 370mA 1206 Common Mode Filters ROHS