  • CMLE104T-R68MS1R607
CMLE104T-R68MS1R607
advertisement
Manufacturer No:
CMLE104T-R68MS1R607
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
HK JDW NO:
216-CMLE104T-R68MS1R607
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 8198
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CMLE104T-R68MS1R607
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Metal
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    CMLE104T
  • Size / Dimension
    0.439Lx0.394W 11.15mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    28A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    680nH
  • DC Resistance (DCR)
    1.6mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    31A
  • Height Seated (Max)
    0.157 4.00mm