  • CML0306-5N6-HNH
CML0306-5N6-HNH
advertisement
Manufacturer No:
CML0306-5N6-HNH
HK JDW NO:
216-CML0306-5N6-HNH
Step5Bar-code shipping tag
CML0306-5N6-HNH
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.61mmx0.31mm
  • Tolerance
    ±3%
  • Current Rating (Amps)
    260mA
  • Inductance
    5.6nH
  • DC Resistance (DCR)
    550mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    6GHz
  • Q @ Freq
    4 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm