  • CMF654M9900FKBF
CMF654M9900FKBF
advertisement
Manufacturer No:
CMF654M9900FKBF
HK JDW NO:
873-CMF654M9900FKBF
Datasheet:
CMF654M9900FKBF
Description:
4.99MOhms, 1.5W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF654M9900FKBF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    4.99MOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1.5W
  • Voltage - Rated
    500V
  • Power Rating
    1.5W
  • Max Power Dissipation
    1.5W
  • Lead Diameter
    640 μm
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    14.2748mm
  • Width
    4.57mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Supplier Device Package
  • Weight
    1.000001g
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C