  • CMF65130R00FKEA11
CMF65130R00FKEA11
advertisement
Manufacturer No:
CMF65130R00FKEA11
HK JDW NO:
873-CMF65130R00FKEA11
Datasheet:
CMF65130R00FKEA11
Description:
130Ohms, 1.5W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF65130R00FKEA11
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    130Ohms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1.5W
  • Max Power Dissipation
    1.5W
  • Length
    14.2748mm
  • Width
    4.57mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C