  • CMF606M0400FKEK
CMF606M0400FKEK
advertisement
Manufacturer No:
CMF606M0400FKEK
HK JDW NO:
873-CMF606M0400FKEK
Datasheet:
CMF606M0400FKEK
Description:
6.04MOhms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF606M0400FKEK
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    6.04MOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    8.7376mm
  • Width
    3.68mm