  • CMF6062R600FEEB
CMF6062R600FEEB
advertisement
Manufacturer No:
CMF6062R600FEEB
HK JDW NO:
873-CMF6062R600FEEB
Datasheet:
CMF6062R600FEEB
Description:
62.6Ohms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF6062R600FEEB
  • Factory Lead Time
    38 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    62.6Ohms
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    8.7376mm
  • Width
    3.68mm